Popis výrobce
TUNTURI HG40 Home Gym patří mezi univerzální posilovací věže určené do domácího prostředí. Věž vyniká tichým, komfortním chodem a velkou universálností.
Posilovací věž TUNTURI HG40 Home Gym představuje cenově dostupné multifunkční vybavení, které umožní velmi účinně a bezpečně posilovat všechny svalové skupiny jak horní, tak dolní části těla. Posilovací věž je vhodná pro každého, kdo má zájem o komplexní a bezpečný silový trénink.
Jednotlivá stanoviště jsou konstruována tak, aby mělo plnohodnotnou ergonomii pohybu pro konkrétního cvičence. Proto je při cvičení i s maximální zátěží vždy zajištěno správné držení těla a cvičící se tak vyhne nežádoucím zraněním.
Masivní ocelová kontrukce z čtvercových profilů s práškovou úpravou nabízí nosnost 125 kg. Dále nastavitelnou bicepsovou opěrku, úhel pro tlaky na prsní svaly i pěnové válce pro fixaci chodidel. Též je samostatně nastavitelný sedák a zádová opěrka. Prošité čalounění má vyztužené rohy.
Hmotnost zátěžových cihel je 65 kg.
Video:
Ostatní informace:
- Hmotnost: 151 kg
- Rozměry stroje - délka: 195 cm
- Rozměry stroje - šířka: 164 cm
- Rozměry stroje - výška: 212 cm
- Rozměry balení (dxšxv): 129 x 57 x 22 cm , 203 x 29 x 14,5 cm, 40 x 20 x 27 cm, 40 x 20 x 27 cm
- Způsob použití dle DIN EN: DIN EN 957-1/2, třída H (domácí prostředí)
- Záruční doba: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 125 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 65 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ano |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ano |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 151 kg |
| Šířka stroje: | 164 cm |
| Katalogové číslo: | 17TSHG4000 |
| Délka stroje: | 195 cm |
| Výška stroje: | 212 cm |
| Rozměry Balení: | 22x57x129 cm / 14x29x203 cm / 20x102x103 cm / 27x20x40 cm / 27x20x40 cm |
Recenze ke zboží Domácí posilovací věž TUNTURI HG40 HOME GYM
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Domácí posilovací věž HAMMER Ultra
universální Domácí posilovací věž, nastavitelná zádová opěrka, kladky s kuličkovými ložisky, max. nosnost 130 kg, sada závaží 60 kg, záruka 2 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 25 990 Kč |