Popis výrobce
Posilovací věž HMS ARES 1 je zařízení, které spadá do kategorie Semi Commercial a je určené jak pro domácí použití, tak pro malé fitness kluby, hotelová a soukromá fitnesscentra a podobně.
HMS ARES 1 má dvě nezávislé, výškově nastavitelné kladky. Každá kladka má svou sadu závaží o celkové hmotnosti 90 kilogramů a zátěž jde regulovat po 6-ti kilogramových krocích.
Tato konfigurace Vám umožňuje provádět značně širokou škálu cviků pro všechny svalové partie ať už jste začátečník s touhou po perfektní postavě a nebo zkušený uživatel s potřebou přesně prováděných cviků. Díky nezávislým kladkám mohou stanici využívat i dva cvičenci najednou.
Stanice HMS ARES 1 je vyrobena s ohledem na bezpečnost, stabilitu a komfort při cvičení. Na konstrukci byly použity kvalitní, ocelové profily. Otočné kladky jsou vybaveny linearními ložisky pro tichý chod. Ergonomický tvar věže ARES 1 zaručuje nalezení optimální polohy pro každý cvik.
Funkce:
Dodávané adaptéry:
- Rovná osa ke kladkám
- Lomená osa ke kladkám
- 2 ks popruhů ke kladkám
- 2 ks kovových madel ke kladkám
- Obouruční madlo ke kladkám
- Tricepsový "V" adaptér
- Tricepsové lano
- Popruh na kotník
Technické parametry:
- Ložiska ve všech kladkách
- Lineární ložiska v posuvném mechanizmu
- Nastavení napětí lan
- Pojistné body s bezpečnostním mechanismem
- Kladky nastavitelné do 18-ti poloh (46 - 174,5 cm, krok 7,5 cm)
- Štos cihliček: 6 - 90 kg, regulace po 6-ti kg
- Celková hmotnost obou zásobníků cihel: 180 kg
- Maximální zatížení uživatelem: 160 kg
- Váha produktu: 330 kg
Ostatní informace:
- Certifikát, norma: CE, Semi-Commercial
- Záruka: 12/24 měsíců
- Rozměr po rozložení:
- délka: 120 cm
- šířka: 174 cm
- šíře zadních noh: 86 cm
- šíře předních noh: 159 cm
- výška: 220 cm
- Celková hmotnost: 330 kg
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 160 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 90 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 160 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ano |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ano |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ano |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Lehce komerční |
| Hmotnost stroje: | 330 kg |
| Šířka stroje: | 174 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-51-102 |
| Délka stroje: | 120 cm |
| Výška stroje: | 220 cm |
Recenze ke zboží Domácí posilovací věž HMS ARES 1
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Domácí posilovací věž FINNLO AUTARK 2200
universální Domácí posilovací věž, možnost dokoupení 20 kg zátěžových cihel navíc, výškově stavitelný sedák, kopač, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 120 kg, sada závaží 80 kg, záruka 3 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 54 990 Kč |
Domácí posilovací věž TRINFIT Gym GX9 Pro
universální posilovací věž s legpressem, široké možnosti individuálního nastavení, desítky různých cviků na celé tělo, speciální ramena 3D FLEX s desítkami cviků, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 90 kg, záruka 3 + 5 let, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 61 543 Kč |
Domácí posilovací věž FINNLO MAXIMUM BL1 Bodylift
universální Domácí posilovací věž, speciální, přirozené vytváření odporu do 150% tělesné hmotnosti cvičence, stavitelná zádová opěrka, nosnost 120 kg, záruka 3 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 59 990 Kč |