Popis výrobce
Set Hammer Ferrum TX4 obsahuje multifunkční posilovací věž a lavici pro cvičení extenze. Poskytuje tak velké množství cviků zaměřených na spodní i horní svalové partie, včetně bederní oblasti zad. Posilovací zařízení Hammer Ferrum TX4 je vybaveno adaptérem leg-press a systémem vertikálně posuvných otočných kladek, které lze nastavit výškově. Kladky jsou pro věž velkým přínosem, protože významně rozšiřují množství prováděných cviků.
Posilovací věže Ferrum se vyznačují perfektní ergonomií a moderním designem. Svým charakterem je posilovací věž Feruum TX4 určena ke kondičnímu cvičení v domácí prostředí, je vhodná například pro začínající cvičence, apod..
Technický popis:
- Multifunkční posilovací věž + lavice extenze
- Ocelová konstrukce
- Odstín : černá/antracit
- Kladky osazeny ložisky
- Bicepsový pult
- Sedátko bez možnosti výškového polohování
- Sada závaží o celkové hmotnosti 60 kg
- Běžné cvičení horních a spodních svalových partií, až 50 cviků
- Rozšíření o leg press a kladky pro tahové cviky
- Samostatná lavice na cvičení bederní oblasti zádových svalů (vzpřimovače), extenze
- Stanice pro power latissmus s různými možnostmi úchytu
- Curl stanice (leg curl, arm curl,…) - pásky na kotníky pro posilování vnitřní a vnější strany nohou
- Kladkový systém otočitelný o 160 stupňů pro velký rozsah pohybu
- Výškově nastavitelné tahové lana, pro několik druhů cviků
- Nastavitelná podložka pro leg curl
- Závaží uložené v textilním obalu
- Maximální nosnost: 120 kg
Cviky:
- Motýlek
- Bench press
- Latissmus pull
- Leg curl
- Protažení nohou
- Veslování
- Sklapovačky
- Tahová cvičení
- Tricepsy push-down/pull-down
- Vnitřní a vnější strana stehen
- Posilování zad na samostatném stanovišti (lavice)
- A mnoho dalších
Ostatní informace:
- Hmotnost stroje: 147 kg
- Rozměry stroje - délka: 210 cm
- Rozměry stroje - šířka: 120 cm
- Rozměry stroje - výška: 298 cm
- Způsob použití dle DIN EN: * HB (pro domácí prostředí)
- Záruční doba: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 120 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 60 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ano |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ano |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ano |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ano |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ano |
| Leg-press: | ano |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ano |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 147 kg |
| Šířka stroje: | 120 cm |
| Katalogové číslo: | 9039 |
| Délka stroje: | 210 cm |
| Výška stroje: | 198 cm |
Recenze ke zboží Domácí posilovací věž HAMMER FERRUM TX4
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Domácí posilovací věž FINNLO AUTARK 600
universální Domácí posilovací věž, stavitelná zádová opěrka, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 120 kg, sada závaží 80 kg, záruka 3 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 30 990 Kč |
Domácí posilovací věž TUNTURI HG60 HOME GYM
universální Domácí posilovací věž, bicepsová opěrka, stavitelná opěrka zad, kladky s kuličkovými ložisky, max. nosnost 150 kg, sada závaží 70 kg, záruka 2 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 950 Kč |