Popis výrobce
BH FITNESS GLOBAL GYM Plus je univerzální posilovací věž určena do domácích podmínek pro celotělový trénink. Disponuje ocelovou konstrukcí s povrchovou práškovou úpravou s oválným profilem. Kladky jsou osazeny ložisky a ocelová lanka jsou potaženy speciálním potahem proti opotřebení. Součástí věže jsou i polohovací adaptéry pro předkopy, leg press a také bradla s opěrkou na přednožování.
V dané cenové relaci vyniká tento model bezkonkurenční přirozenou ergonomii pohybu kladek a adaptérů. Všechny kladky jsou osázeny kvalitními průmyslovými ložisky s mechanismem pro dopínání. Samotní pojezdové lanko je potaženo proti oděru pro dlouhotrvající životnost. Převodový systém disponuje pevnými ocelovými lanky s excentrickým náběhem.
Stroj BH FITNESS GLOBAL GYM Plus nabízí až 35 základních cviků, které procvičí téměř všechny svalové partie těla a součástí je i leg press.
Hlavní výhody:
- kvalitní konstrukce a zpracování, ložiska v kladkách
- možnost nastavení sedáku dle výšky člověka pro optimální provedení cviků
- zásobník zátěže 70 kg
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u všech cviků
- možnost sklopení přední části věže pro úsporu místa
- integrovaný legpress na komnplexní procvičení nohou a hýždí
Technické informace:
- Výškově stavitelný sedák
- Sklápěcí sedák pro úsporu místa
- Regulace přednožování ve dvou směrech (vzdálenost od opěradla i opěrky od země)
- Možnost pevné aretace ramene přednožování
- Maximální tažná váha závaží 100 kg
- standardní cihličkové závaží 70 kg
- Obrázkový průvodce cviky přímo na krytu závaží
- Přepínání horních ramen mezi cvičení tlaky v sedě a butterfly (prsní svaly)
- Doporučená maximální váha cvičence 100 kg
- Více než 35 rozdílných cviků
Video:
Ostatní informace:
- Hmotnost stroje: 210 kg
- Rozměry stroje - délka: 174 cm
- Rozměry stroje - šířka: 200 cm
- Rozměry stroje - výška: 225 cm
- Záruční doba: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 100 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 70 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ano |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ano |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ano |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ano |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ano |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ano |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 210 kg |
| Šířka stroje: | 200 cm |
| Katalogové číslo: | G152X |
| Délka stroje: | 174 cm |
| Výška stroje: | 225 cm |
| Rozměry Balení: | 27x64x223 cm / 18x76x173 cm / 25x22x42 cm / 25x22x42 cm |
Recenze ke zboží Domácí posilovací věž BH FITNESS Global Gym Plus
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Multipress HMS Premium CYKLOP 3
multipress s kladkami, stojanem na činku a lavicí, výškově nastavitelné kladky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezd lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 50 mm , max. nosnost až 270 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 46 059 Kč |
Domácí posilovací věž TUNTURI HG80 HOME GYM
Domácí posilovací věž universální, možnost složení, výškově stavitelný sedák, kladky s kuličkovými ložisky, max. nosnost 150 kg, sada závaží 70 kg, záruka 2 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 49 950 Kč |